Hastaneye Dev Bağış

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine Üzümcü A.Ş. tarafından özellikle yoğun bakım ve ameliyathane ünitelerinde kullanılmak üzere malzeme ve cihaz bağışı yapıldı.

SAĞLIK 20.05.2020, 15:14 20.05.2020, 15:14
Hastaneye Dev Bağış
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine Üzümcü A.Ş.  tarafından özellikle yoğun bakım ve ameliyathane ünitelerinde kullanılmak üzere malzeme ve cihaz bağışı yapıldı.
Yapılan bağışla ilgili Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Bilal Günaydın cihazları yerinde inceleyerek;  ‘’ Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanemizde kullanılmak üzere 300 bin TL değerinde tıbbi cihaz ve sarf malzemesi hastanemize Üzümcü A.Ş.  tarafından bağışlandı. 2 adet Cerrahi Aspiratör Cihazı 20 adet Serum Askısı, 2 adet Alet ve İlaç Dolabı, 10 adet Modüler Raflı Dolap, 17 adet Pansuman Arabası, 10 adet Hasta Başı Monitörü, 4 adet Ay Masa, 6 adet Alet Masası, 2 adet Modüler Raflı Malzeme Arabas hastanemize bağışlandı. Hayırsever hemşerimize Hastanemize göstermiş olduğu destek ve hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)