Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Temur Güven Tazeledi

Niğde İl Kültür Merkezi Kongre salonunda gerçekleştirilen AK Parti kadın kolları 5. Olağan kongresinde mevcut başkan Gülsüm Temur tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

SİYASET 19.03.2018, 17:49 14.09.2018, 01:48
Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Temur Güven Tazeledi

Niğde İl Kültür Merkezi Kongre salonunda gerçekleştirilen AK Parti kadın kolları  5. Olağan kongresinde mevcut başkan  Gülsüm Temur  tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

AK Parti Merkez ilçe başkanlığı 5.Olağan kongresi Kültür merkezi kongre salonunda  TBMM Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İNCEÖZ ile MYK üyesi Zeynep Gül YILMAZ,  katılımıyla dün gerçekleştirildi.

 Kültür merkezi kongre salonunda gerçekleştirilen AK Parti merkez ilçe 5. Olağan kongresine AK Parti Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Özdemir, Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Kongre divan başkanının seçilmesi ile başladı. Daha sonra saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. AK Parti kadın kolları  5. Olağan kongresinde konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Gülsüm Temur “ Birlik ve beraberlik içinde bir kongre gerçekleştiriyoruz. AK Parti’nin başarı çıtasını yükselteceğiz. İlimizde hizmetimiz devam edecek. Yönetime giren arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.
Daha sonra Milletvekilleri, Niğde Belediye başkanı ve AK Parti İl Başkanı  konuşma yaparak, ilçelere yapılan hizmet ve yatırımları anlattılar. Kongrede konuşmalardan sonra oylamaya geçildi. Delegelerin oyları sonucunda Niğde Kadın kolları  Başkanlığına tek aday olan Gülsüm Temur  güven tazeledi ve yeniden AK kadın kolları  Başkanı seçildi.

 

 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)