banner21

Ak Parti Niğde Teşkilatından Yoğun Mesai

Ak Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen, İl Başkanı Emrah Özdemir, Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, İl Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, kurum ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

SİYASET 26.12.2016, 17:53 26.12.2016, 18:11
Ak Parti Niğde Teşkilatından Yoğun Mesai
Ak Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Erdoğan Özegen, İl Başkanı Emrah Özdemir, Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, İl Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, kurum ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Yoğun meclis çalışmaları yanı sıra, Niğde’nin sorunları ile yakından ilgilenen Milletvekilleri ve İl Başkanı Niğde’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Niğde’nin yeni dönemdeki projelerini değerlendirmek üzere Belediye Başkanları ve Kurum Müdürleri ile Öğretmenevi’nde bir toplantı gerçekleştirildi. Niğde’nin ihtiyaçları, gelişmesi için atılması gereken adımlar ve birçok çalışmanın ele alındığı toplantıda önemli konuların detayları görüşüldü.
Niğde’nin en köklü firmalarından biri olan BİRKO’nun genel kuruluna katılan milletvekilleri, daha sonra Niğde esnafını ziyaret etti ve onlarla hasbihal etti.
Altunhisar'da İlçe teşkilatı, Belediye başkanları, Belediye meclis üyeleri ve muhtarlarında bulunduğu dost meclisinde bir toplantı gerçekleştirdiler. İlçenin yeni dönem çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundular.
Niğde Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen İç Anadolu Bölgesinden 20 spor kulübünün yer aldığı tekvando dostluk müsabakasına Belediye Başkanıyla birlikte katıldılar. Bu programda gençlerin spora yoğun ilgisi dikkat çekti .
Hafta sonu yoğun mesaisine devam eden Milletvekilleri ve İl Başkanı Bor Huzur Evinde kalan yaşlıları ziyaret ederek onların ellerini öptüler ve muhabbet ederek dualarını aldılar. Her fırsatta Huzurevine ziyarette bulunan Ak Parti Teşkilatı, yaşlılarımıza özel ihtimam gösteriyor.
Kurum ziyaretlerine Pazartesi mesaisi ile birlikte başlayan Ak Parti Teşkilatı, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür vekili Asım Baş ile biraraya geldiler. Öncelikle yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler ve Niğde’nin tarımsal alanda yapılan çalışmaları, yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulundular.
Niğde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğüne atanan Mustafa Aydoğdu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler ve yapılan yeni düzenlemeler ile birlikte ne gibi çalışmalar yapıldığı hakkında değerlendirmelerde bulundular.
Yoğun mesai yapan Ak Parti Teşkilatı, Göç İdaresi Müdür Vekili olarak göreve başlayan  Hacı Özmen’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Kurum çalışmaları hakkında bilgi alarak Dernekler Müdürlüğü ve Toprak Su Laboratuvarına ziyarette bulundular.
Niğde’nin önemli bir ihtiyacını gideren ve il dışına da satışını gerçekleştiren Süt Üreticileri Birliği yöneticileri ile bir araya gelerek sektör hakkında istişareler yaptılar.
İşkur’da görevine vekaleten atanan Ali Bingül'ü ziyaret ettiler. İşkur’un çalışmaları, Niğde’de iş istihdamının hangi seviyede olduğu, yapılması gerekenler hakkında değerlendirmelerde bulundular.
Halkımızı bilgilendirmek için gece gündüz demeden calışan emektar basın mensubumuzu ziyaret ettiler. Niğde’de yerel bazda yayın yapan gazeteleri ziyaret ederek, gündem konuları hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Kasaplar ve Fırıncılar Odası Başkanı Murat Yenel'i işyerinde ziyaret ederek sektörün sorunları ve tüketicinin istekleri konusunda görüş alışverişinde bulundular.
Polis Evinde , Niğde Valiliğinin organizasyonunda bir toplantı yapıldı. Toplantıya Mecliste grubu bulunan 3 siyasi partinin, Ak Parti , CHP ve MHP il Başkanları, Ak Parti Milletvekilleri, il Meclis Başkanı, Belediye Başkanı  katıldı. Ülkemizde yaşanan terör olayları sonrası bir ve beraberiz mesajı veren siyasi partiler, bugün yine bir araya gelerek gündemdeki konular hakkında değerlendirmelerde bulundular.
Niğde’nin ihtiyaçları, yapılanlar, yapılması gerekenler hakkında kurum, STK ve vatandaşlarla biraraya gelen Ak Parti Teşkilatı yoğun mesaisini aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlar; Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve Teşkilatın sık sık halkla bütünleşmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Tıp Fakültesinin kurulması gibi birçok hayalimizi gerçekleştiriyorlar. Milletten aldıkları görevi hakkıyla yerine getirmeye çalışıyorlar diyerek hizmetlerden mutlu olduklarını ifade ettiler.
Ak Parti İl Başkanı Emrah Özdemir; ‘’Bizler Niğde’nin kalkınan bir şehir haline gelmesi, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının daha hızlı çözüme kavuşması noktasında titiz çalışma yürütüyoruz. Ak Parti Hükumetleri döneminde reformlar yapıldı. Niğde için hayal gibi görünen birçok hizmetin gelmesi noktasında Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve tüm teşkilat mensuplarımız gayret sarf etti. Üzerimize aldığımız sorumluluğun en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Niğde için yapılan projeleri ilgili kurumlarımızla değerlendiriyor, yapılması gerekenler hakkında sık sık istişarelerde bulunuyoruz. Bu yüzden yoğun bir çalışma sergiliyoruz’’ dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)