Bor Muhtarları TBMM’de

Bor ilçesi merkez mahalle, belde mahalle ve köy muhtarları Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret ederek Niğde Milletvekilleriyle görüştüler.

SİYASET 06.03.2020, 16:23 06.03.2020, 16:23
Bor Muhtarları TBMM’de

Bor ilçesi merkez mahalle, belde mahalle ve köy muhtarları Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret ederek Niğde Milletvekilleriyle görüştüler.

Bor ilçesi merkez mahalle muhtarları, kasaba mahalle muhtarı ile köy muhtarları Bor Belediye Başkanı Serkan Baran ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisini (TBMM) ziyaret ederek, Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun, Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, CHP Niğde Milletvekili ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ile bir araya geldiler.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun, Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, CHP Niğde Milletvekili ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz tarafından ağırlanan muhtarlar, mahalleleri, köy ve kasabaları için isteklerini ve taleplerini milletvekillerine ileterek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. Muhtarlar ayrıca milletvekillerine Türk Bayrağı vererek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Muhtarların sorunlarını dinleyen milletvekilleri, Bor ilçemizin merkez mahalle, kasaba mahalle ve köy muhtarlarını Türkiye Büyük Millet Meclisimizde ağırladık. Demokrasimizin temel taşı muhtarlarımızdan hemşerilerimizin taleplerini dinledik. Niğde’miz için siyasi parti ayrımı gözetmeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz hep birlikte büyük bir aileyiz, bir olduğumuz sürece içten ve dıştan hainlerin çabaları boşa çıkacaktır dediler. Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun, Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, CHP Niğde Milletvekili ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ayrıca muhtarlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretinin ardından muhtarlar hep birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesini ziyaret ettiler. Muhtarlar yaptıkları ziyaretlerde kendilerini Türkiye Büyük Millet Meclisinde ağırlayarak isteklerini dinleyen milletvekillerine teşekkür ettiler.

 

 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)