Caymaz Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

9 Şubat Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı seçiminde geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan CHP Niğde İl Başkanı Adayı Tevfik Caymaz, seçimdeki yönetim kurulu adaylarını açıkladı.

SİYASET 06.02.2020, 17:37 06.02.2020, 17:38
Caymaz Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

9 Şubat Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı seçiminde geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan CHP Niğde İl Başkanı Adayı Tevfik Caymaz, seçimdeki yönetim kurulu adaylarını açıkladı.

Gazeteciler ile  bir araya gelerek yönetim kurulundaki üyeleri açıklayan İl Başkan Adayı Tevfik Caymaz, yaptığı açıklamada şunları söyledi; ‘‘Sözlerime İdlib ‘te şehit düşen Mehmetçiklerimizin ailelerine Van ‘da üzerine çığ düşmesi sonucu hayatını kaybeden yurttaşlarımızın yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileyerek başlamak isterim. Milletimizin başı sağ olsun. Biliyorsunuz Cumhuriyet Halk Partisi 9 Şubat’ta Niğde İl Kongresini tamamlayıp 37 . Olağan Kurultayına giden yolu açmış da olacaktır.

Bu kongrenin Niğde’mize hayırlı uğurlu olmasını yürekten diliyorum. Değerli arkadaşlarım 9 Şubat’ta aday olarak Sizler ve partililerimle paylaşmak istediğim konular şunlardır, 31 Mart 2019 ‘da partimizin yaşadığı dramatik sonucu değiştirmek için ekibimle beraber yüzde 14 olan oy oranını yükseltmeyi hedefliyorum. Tüzüğümüzün öngördüğü mahalle temsilcilikleri dâhil belde örgütlerini hepsini seçimle belirleyeceğiz. Sivil toplum örgütleri ve sendikalarla işbirliği yapıp toplumun her kesimiyle gerek Niğde’nin gerek ülkenin sorunlarını paylaşıp, ortak akıl ile çözüm yolları araştıracağız. Parti içerisinde dayanışmayı en üst seviyeye çıkaracağız. Siyasi kararlar alırken ve parti adayları belirlenirken, parti tabanının her aşamada görüşünü alacağız. Her şartta Cumhuriyet Halk Partiliye yakışır bir tavır içerisinde arkadaşlarımız ile birlikte her konuda partimize güç vereceğiz. Yönetime talip olmaktaki amacımız; hoşgörü atmosferi içerisinde, kurucumuz olan Mustafa Kemal Atatürk’ün adına yakışır çalışmalarda bulunmaktır.

Kongremize, bir şölen havası içinde girip öyle çıkacağız. Siyaset insanlara güven vermektir. Siyaset sözüne güvenilir, inançlı ve kararlı davranmaktır. Siyaset halkla bütünleşerek halkın geleceği için mücadele etmektir. Siyaset toplumsal barışın huzurun teminatı olmalıdır. Her zaman olduğu gibi bugünü değil yarını düşünerek siyaset yapacağız.’’ diye konuştu.

 

               

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)