CHP Milletvekili Adaylarını Tanıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde İl Başkanlığı tarafından yapılan milletvekili aday tanıtım toplantısı parti binası önünde düzenlenen toplantı ile beraber 27. Dönem CHP Niğde Milletvekili adayları tanıtıldı.

SİYASET 28.05.2018, 17:33 28.05.2018, 17:34
CHP Milletvekili Adaylarını Tanıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde İl Başkanlığı tarafından yapılan milletvekili aday tanıtım toplantısı parti binası önünde düzenlenen toplantı ile beraber 27. Dönem CHP Niğde Milletvekili adayları tanıtıldı.

CHP Niğde  İl Başkanlığı  tarafından  parti binası önünde düzenlenen Aday tanıtım programı ile  milletvekili Ömer Fethi Gürer ,Av Ahmet Oğuz  Özmen ve Nagihan Eskioğlu’nu  basın mensuplarına ve  davetlilere tanıtıldı.

Aday tanıtım toplantısı CHP Niğde İl başkanı CHP İl Başkanı Avukat Ayça Vulga Yıldız konuşmasında ‘  seçim bildirgemizde açıkladığımıza göre Türkiye’nin 5 temel sorunu olan Hak Hukuk adalet, Eğitim, Aile Maaşı, Toplumsal barış, Dış Politika hususunda yapılacak olan çalışmalar Türkiye Cumhuriyetini aydınlık yarınlara taşıyacak olup, hepimiz geleceğe umut ve güvenle bakıyor olacağız’ dedi.

Niğde Milletvekili seçildiğimden bu güne kadar, TBMM Niğde’yle ilgili olarak Bütün Milletvekilleri arasında en çok soru önergesini ve Niğde’nin sorunlarını kendisinin getirdiğini ifade ederek konuşmasına başlayan Milletvekili Ömer fethi Gürer ‘  bugün Niğde’de yapılan bütün işlerde benim girişimim neticesinde mecliste dile getirmem dolaysıyla yapılmıştır, bütün hizmetlerde bizim emeğimiz vardır. Ak parti hükümeti ülkeyi ekonomik sıkıntılar içerine sokmuş, memuru, emeklisi, çiftçisi, her geçen gün perişan olmuştur. CHP iktidarında bütün bunların kökünü kazıyacağız ‘dedi

 Niğde Milletvekili Adayı Ahmet Oğuz Özmen ‘ ben yıllar öncesinde partime üye olarak başladığım günden itibaren gençlik kolları ve belediye başkanlığı yaparak Niğde’ye ve partililerime en iyi hizmeti sundum. Bundan sonrada meclisin başarılı Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve değerli arkadaşım Nagihan Eskioğlu ile Niğde’nin sorunlarının çözümü için çalışmaya devam edeceğim ‘diye konuştu.

 Partinin kadın kollarında yetişerek büyük hizmetlere imza attıklarını dile getirerek konuşmasına başlayan Milletvekili adayı Nagihan Eskioğlu’ genel başkanımıza ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Önemli olan Milletvekili olmak değil bu görevi bana uygun görmesidir, çok mutlu oldum partimin bütün çalışmalarında bundan önce olduğum gibi bundan sonrada var gücümle çalışacağım ‘dedi

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)