CHP’den Afrin Gazilerine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanı Erhan Adem, merkez ilçe başkanı Kamil Davarcı , il ve ilçe Yönetimi Afrin'de yapılan operasyonda gazi olan Uzm. Çvş. İsmail Polat’ı ve Uzm. Onbş. Cahit Akgümüş’ü Yıldıztepe kasabasında ziyaret ederek; geçmiş olsun temennisinde bulundular.

SİYASET 07.03.2018, 16:27 14.09.2018, 01:58
CHP’den Afrin Gazilerine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanı Erhan Adem, merkez ilçe başkanı  Kamil Davarcı , il ve ilçe Yönetimi  Afrin'de yapılan operasyonda gazi olan Uzm. Çvş. İsmail Polat’ı ve Uzm. Onbş. Cahit Akgümüş’ü Yıldıztepe kasabasında ziyaret ederek; geçmiş olsun temennisinde bulundular.

Cumhuriyet Halk partisi İl ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyarette konuşan CHP İl başkanı Erhan Adem; “Dualarının Mehmetçikle beraber olduğunu, Şehitlerimizin manevi huzurunda saygı ile eğilip Kendilerine Allahtan rahmet dilediklerini ve kendileriyle gurur duyduğumuz gazilerimizin hepsinin biran önce sağlıklarına kavuşmalarını istediklerini dile getirdi.

Adem, ziyaretlerinin bununla sınırlı kalmayacağını Gazilerin daima yanında olacaklarını söyleyerek kendilerine ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)