CUMALİ İNCE NİĞDELİ SEÇMENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Dün yapılan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde Milletvekili olarak seçilen Cumali İnce sosyal medya hesaplarından bir teşekkür mesajı yayınladı.

SİYASET 15.05.2023, 14:17 15.05.2023, 14:19
CUMALİ İNCE NİĞDELİ SEÇMENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Dün yapılan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde Milletvekili olarak seçilen Cumali İnce sosyal medya hesaplarından bir teşekkür mesajı yayınladı. İnce mesajında şu ifadelere yer verdi: "14 Mayıs 2023 tarihinde demokratik bir olgunlukla gerçekleşen seçimlerde siz değerli hemşerilerimizin teveccühü ile Gazi Meclisimiz TBMM’de sizleri temsil etme onuruna ulaştık. Öncelikle  Oy versin, vermesin tüm hemşerilerimize teşekkür ediyor, Allah’a hamd ediyorum.

Sayın Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin size emanet ettiği Niğde Milletvekili adayları olarak seçim sürecinde, İl ve İlçe Teşkilatlarımızla beraber gece gündüz demeden çalışıp size kendimizi ve Cumhur İttifakını arz ettik. Sizler bize teveccüh gösterip, bağrınıza bastınız. Milletvekilliği görevini şahsıma tevdi edip , MHP Niğde Teşkilatlarımızı ödüllendirdiniz.

Bize büyük bir sorumluluk yüklediniz. Bugün artık sizin mukaddes oylarınıza layık olmak için çalışma zamanı. Tarımdan, Turizme, Eğitimden Sağlığa her alanda Niğde’nin gelişmesi ve büyümesi için Gazi Meclis’te Niğde'mizin sesi olma zamanı. Hiç şüpheniz olmasın Niğde’de yaşayan ve içinizden biri olarak seçim çalışmalarımızda verdiğimiz sözlerin arkasında olacağız. Tüm Niğde’nin milletvekili olacağım.

Bu vesile ile Seçim çalışmalarında büyük özveri ile çalışan İl Başkanımıza, İlçe ve Belde başkanlarımıza , Milletvekili adaylarımıza, Belediye Başkanlarımıza, İl genel ve belediye meclis üyelerimize, Kaçep teşkilatlarımıza ,Ülkü Ocakları Teşkilatımızın yiğit Bozkurtlarına, teşkilatlarımızın isimsiz kahramanlarına, değerli eşim ve çocuklarıma ve en önemlisi siz Aziz Niğdelilere teşekkür ederim. "

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)