banner21

Erdoğan'ın Mektubu Ergun'a Teslim Edildi

Ak Parti Bor İlçe Başkanı Mustafa Altunbaş, Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti eski ilçe başkanlarına istinaden gönderdiği mektubu taktim etti.

SİYASET 17.02.2020, 12:22 17.02.2020, 12:23
Erdoğan'ın Mektubu Ergun'a Teslim Edildi

Ak Parti Bor İlçe Başkanı Mustafa Altunbaş, Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti eski ilçe başkanlarına istinaden gönderdiği mektubu taktim etti. Törene Ak Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin ve Bor Belediye başkanı Serkan Baran da katıldı.

 Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun konuyla ilgili olarak yaptığı kısa açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "‪ İlk AK Parti ya da son AK Parti diye bir terim yoktur görev değişir ama AK Partimiz davamız tektir.‬" dedi.
‪Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İlçe başkanlarına yazdığı mektup davamızın önemini bizlere bir kez daha anlattı ve bizlere şu önemli mesajları verdi:
"BİRLİK GÜCÜMÜZDÜR" 
AK Parti gücünü birlik ve beraberliğinden almaktadır. Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz, kimi zaman fedakârlıklar yapmamız gerekebiliyor.
"DAHA ÇOK YOLUMUZ VAR"
AK Parti’de yeni-eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var.
"ÖZVERİ İÇİN TEŞEKKÜR"
Demokrasimizin güçlenmesi, ülkemizin kalkınması için ‘Güçlü Türkiye’ sevdasıyla görev yaparak göstermiş olduğumuz fedakârlık ve özveri için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda Yüce Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum.”

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)