banner21

Gençlik Kollarından Hatay'a Genç Fidan Bağışı

Hatay'da çıkan orman yangını sonrasında geleceğe nefes kampanyası aracılığıyla internet üzerinden Hatay’a hem fidan bağışı yapan vatandaşlar, bölgenin yeniden yeşillenmesi için kenetlendiler.

SİYASET 14.10.2020, 16:14 14.10.2020, 16:19
Gençlik Kollarından Hatay'a Genç Fidan Bağışı


Hatay'da çıkan orman yangını sonrasında geleceğe nefes kampanyası aracılığıyla internet üzerinden Hatay’a hem fidan bağışı yapan vatandaşlar, bölgenin yeniden yeşillenmesi için kenetlendiler. Belediyeler, Twitter’da başlatılan kampanya ile birbirlerini etiketleyerek bağış açıklarken, kampanyaya AK Parti Niğde İl Gençlik Kolları da destek verdi.

Bağış sonrası açıklama yapan Ak Parti Niğde İl Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Baloğlu; "Hatay da çıkan yangın yüreklerimizi yaktı. Orada ağaçları yakarak Ülkemizin akciğerlerine saldıran hainleri şiddetle kınıyorum. Niğde olarak her zaman çevreye ve yeşile önem vermeye devam edeceğiz..Bu bağlamda Hatayımıza 51 adet kendimiz gibi genç fidan bağışladık. Bu Ülkenin büyümesine güçlenmesine her daim destek vereceğiz. İlerleyen zamanlarda genç arkadaşlarımız ile birlikte Hatay iline gitmeyi planlıyoruz. Niğde gençlik kolları olarak üzerimize düşen ne varsa her zaman yapmaya hazırız." Şeklinde konuştu.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)