MHP Bor Teşkilatı Bahçeliyi Ziyaret Etti

MHP Bor İlçe Teşkilatı Yönetimi Ankara'ya giderek MHP Genel Merkezi ve Ülkü Ocakları Genel Merkezi'ne ziyarette bulundu.

SİYASET 24.04.2017, 10:30 24.04.2017, 10:31
MHP Bor Teşkilatı Bahçeliyi Ziyaret Etti

MHP Bor İlçe Teşkilatı Yönetimi Ankara'ya giderek MHP Genel Merkezi ve Ülkü Ocakları Genel Merkezi'ne ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen ziyaretlerin ilk durağı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi oldu.

Parti Genel Merkezinde birlikte kılınan Cuma namazı sonrası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bor MHP Yönetim kurulunu kabul etti.

Ziyaretin büyük bölümü basına kapalı gerçekleşirken, MHP Bor ilçe Teşkilat Başkanı Ahmet Ermiş partilileri ve şahsı adına saygılarını, partiye bağlılıklarını ve çalışmaları hakkında kısa bilgi verdiği

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partilileri kabul konuşmasında ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek memleketin bulunduğu koşullarda MHP ve partililerin ne zaman nerede ne yapması gerektiyse yaptığını vurguladığı öğrenildi.

İlçe Teşkilatı ve üyeleri ile hasbihâl eden Bahçeli ziyaret sonunda partililer adına MHP Bor Kadın Kolları Devlet Bahçeli'ye çiçek takdim etti.  

Genel Merkez ziyareti sonrası Ülkü Ocakları Genel Merkezine hareket eden Bor MHP İlçe Teşkilatı'nı Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz makamında kabul etti.

Genel Başkan Kılavuz, ziyaretleri münasebetiyle Bor MHP İle Başkanı ve Yönetim Üyelerine teşekkür ederek, ülkü ocaklarının faaliyetleri ve ileri dönem planlamalarıyla ilgili bilgiler verdi.

MHP Bor İlçe Teşkilatı Ankara'da son olarak MHP'nin merhum kurucusu ve ilk Genel başkanı  Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti. 

 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)