Milletvekili Gültekin, Niğde’ye 2’nci OSB hayırlı olsun

Niğde Ak Parti Milletvekili Selim Gültekin, Niğde’ye kurulması planlanan 2’nci OSB’nin kuruluş protokolünün onaylandığını ve tüzel kişilik kazandığı müjdesini verdi.

SİYASET 02.03.2021, 13:16 02.03.2021, 14:17
Milletvekili Gültekin, Niğde’ye 2’nci OSB hayırlı olsunNiğde Ak Parti Milletvekili Selim Gültekin, Niğde’ye kurulması planlanan 2’nci OSB’nin kuruluş protokolünün onaylandığını ve tüzel kişilik kazandığı müjdesini verdi.

Kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi’nin her açıdan Niğde’ye değer katacağını dile getiren Milletvekili Gültekin, Niğde’ye kazandırılan her bir yatırımın şehrin parlak geleceğine önemli ölçüde katkılar sunacaktır. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızda takip ettiğimiz, Niğde 2. OSB’mizin Kuruluş Protokolü onaylanmış ve tüzel kişilik kazanmıştır. Anadolu’nun parlayan yıldızı Niğde’miz sanayi alanında da çok iyi konuma gelecektir. Niğde'mizi hak ettiği konuma getirmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Konaklı bölgemizden yükselecek ve şehrimize birçok yönden katkı sağlayacak Organize Sanayi Bölgemizin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızda protokolleri onaylandı. Süreçte desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza teşekkürü bir borç biliyorum. 2. OSB’miz yatırımcılara, vatandaşlarımıza ve İlimize hayırlı uğurlu olsun”

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)