banner21

Sorunları Aşmak İçin Samimi Olmak Gerekir

Cumhuriyet Halk Partisi Niğde Milletvekili ve KİT komisyon Üyesi Ömer Fethi Gürer Kurban Bayramı boyunca ilçe,kasaba,köy ziyaretlerine devam etti.

SİYASET 17.09.2016, 09:16 17.09.2016, 09:18
Sorunları Aşmak İçin Samimi Olmak Gerekir
Cumhuriyet  Halk Partisi Niğde Milletvekili ve KİT komisyon Üyesi Ömer Fethi Gürer  Kurban Bayramı boyunca ilçe,kasaba,köy ziyaretlerine devam etti. Niğde Merkez, Bor, Altunhisar,Çiftlik,Çamardı, Ulukışla’da  CHP parti örgütleri yanı sıra esnaflar ve vatandaşlarla bayramlaşan Gürer  protokol bayramlaşmasına da katılarak Şehitlik  ve Sevgi evlerine de ziyarette bulundu.

Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer bayram ziyaretlerinde ulusal ve dini bayramların önemine vurgu yaparak ahlak, sevgi, samimiyet ile toplumun dokusunun güçleneceğini ifade etti. Sorunların aşılmasında hükümete önemli görev düştüğünü kaydeden Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer “Sorunları aşmak için samimi olmak gerekir. Verilen sözlerin yerine gelmesi, hakkaniyet ölçülerinde yönetim gösterilmesi, particilik yapılması yerine liyakata önem verilmesi ülkemizin geleceğinin sorunsuz olmasının yolunu açar” dedi.

Bayram boyunca yaptığı ziyaretlerde gittiği yerde ilgi ile karşılanan ve vatandaşlardan yoğun ilgi gören CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer yurttaşlar en çok 15 Temmuz darbe süreci sonrasında açığa alınan ve ihraç edilenlerin durumları ile üreticilerin ürünlerini değer bulmaması nedeni ile yaşadıkları mağduriyet iletildi. 
 Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer CHP olarak her iki konuya da  dikkatle takip ettiklerini, her konuda haksızlık ve mağduriyetlerin giderilmesi adına çalıştıklarını  belirtti. Üreticilerin özellikle de patates üreticilerinin sorunlarını meclise taşıdığını ve  Meclis araştırması istediğini ancak AKP oyları ile ret edildiğini de vurgulayan Gürer patates için çözümün  tonunda 50 dolar yurt dışı teşviki verilmesi olduğunu da söyledi. 15 Temmuz sonrası yaşanan darbe sürecinin suçlu ile suçsuzun iyi ayırt etmesi halinde sonuca gidebileceğini, haksız  ve yanlış uygulamalardan kısa sürede dönülmesi gerektiğini, asılsız ihbar ve gerçek dışı bilgiler ile mağdur edilenlerin bulunduğunu bir an önce  bu durumun  düzeltilmesinin de  gerekli olduğunu da  belirtti. 


Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)