UZKURT, İNANDIĞIN YOLDA YÜRÜ

AK Parti Niğde Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Karaatlı, Dündarlı ve Değirmenli kasabalarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

SİYASET 01.05.2023, 15:57
UZKURT, İNANDIĞIN YOLDA YÜRÜ

AK Parti Niğde Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Karaatlı, Dündarlı ve Değirmenli kasabalarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Prof. Dr. Cevahir Uzkurt  “ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” mahalle, köy, belde ayrımı yapılmaksınız alt ve üst yapı yatırımlarının AK Parti iktidarı döneminde yapıldığına vurgu yaparak, alt yapısı yenilenmeyen, yolları asfaltlanmayan, sosyal yaşam merkezleri inşa edilmeyen yer kalmadığını söyledi.

Uzkurt, Niğde’yi, kasaba, belde ve köylerinde yaşayan bütün vatandaşlarla beraber yöneteceğine vurgu yaptı. “Bizler sizin desteklerinizle yeniden Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız.” Dedi.

“Türkiye yüzyılında yüzyılın seçimi olan 14 Mayıs seçimlerinde vatandaşlarımız sandığa gittiğinde iki şey düşünecekler; bunlardan biri terörün gölgesi altına sığınmış, halen birbirleri arasında güveni, birliği sağlayamamış bir ittifaka mı oy verecek? Yoksa yerli ve milli tankını, İHA’sını, SİHA’sını üreten bir Türkiye’ye mi oy verecek.”

“Bu aziz millet; ekmeğinin arasına soğanını, peynirini katık eder yer; fakat terörün gölgesi altında olan bir yönetime devleti asla teslim etmez.” Açıklamalarında bulundu.(Ak Parti)

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)