İncedal 30 Yıl Sonra Yuvaya Geri Döndü

Niğde sporda 30 yıl önce 1987-1988 sezonunda forma giyen Yavuz İncedal, Niğde Belediyespor kulübü tarafından Teknik direktörlük görevine getirildi.

SPOR 17.03.2018, 15:16 17.03.2018, 15:16
İncedal 30 Yıl Sonra Yuvaya Geri Döndü

Niğde sporda 30 yıl önce 1987-1988 sezonunda forma giyen Yavuz İncedal, Niğde Belediyespor  kulübü tarafından Teknik direktörlük görevine getirildi.

Niğde Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Canıtez ; "Yavuz hocamız 1988 yılında Niğde spor da futbol oynayan bir kardeşimizdir. Bütün spor kamuoyu da onu yakınan tanımaktadır. 30 yıl önce Niğde spor formasını giyen, Yavuz hocamız aradan geçen 30 yıl sonra tekrar yuvaya geri getirdik diyebiliriz.  Hocamızla Niğde Belediyespor olarak 1,5 yıllığına anlaştık. Hocamıza teklif sunduğumuzda hocamız bize hiç para sormadan kabul etti. İnşallah hocamızla kalan 8 maçınızda galip gelmeyi hedefliyoruz.  Yavuz İncedal hocamla bugün itibariyle anlaştık. İnşallah Yavuz hocamızla uzun vadede uzun işler yapmak için bir anlaşma sağladık. Her şey Niğde Belediyespor’umuzun daha ileriye gitmesi içindir mücadelemiz” dedi.

Niğde Belediyespor’un yeni Teknik direktörü Yavuz İncedal; “ ben öncelikle Niğde Belediyespor kulübü başkanı Recep Canıtez’e, yönetim kuruluna ve tüm Niğdelilere beni böyle bir onurlu göreve davet ettikleri için teşekkür ederim. Onurlu bir görev benim için. Çünkü bu takımın 1987-1988 sezonunda formasını giydim uzun yıllar. Formasını giydiğim yıllarda takımımızla şampiyonluklar yaşadım. Bugün itibariyle formasını giydiğim takıma Teknikdirektör olarak geriye dönüş benim için yoğun bir duygu yaşıyorum. Beni buraya layık gören başta başkanımıza, yönetim kurulumuza ve tüm Niğdelilere teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)