banner21

“Acılar Paylaşıldıkça Azalır”

Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan, peş peşe gelen acı haberler olaylar nedeniyle açıklamada bulundu.

GÜNDEM 07.02.2020, 17:25 07.02.2020, 17:26
“Acılar Paylaşıldıkça Azalır”

Niğde Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil İbrahim Kızıltan,  peş peşe gelen acı haberler olaylar nedeniyle açıklamada bulundu.

Yaptığı açıklamada 2020 yılında  Peş peşe  gelen acı haberlerle  bir çok acıyı  birlikte yaşadıklarını, Türkiye Güçlü bir Devlet olduğunu ve bu acılarında Birlik beraberlik içeresinde üstesinden geleceğini söyleyen Başkan Kızıltan, ‘‘Yeni yıl yeni umutlar diyerek başladığımız 2020 yılı maalesef peş peşe acı haberlerle geldi. Elazığ ve Malatya’da yaşanan fakat yurdun dört bir yanında herkesin acıyı yüreklerinde hissettiği deprem, ardından İdlib’te Hakkari’de şehit olan askerlerimiz. Van’da meydana gelen iki büyük çığ felaketi, sonrasında ise Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yaşanan uçak kazası.  Dört bir yanda hepimiz aynı acıları yüreklerimizde hissettik fakat biz güçlü bir ülkeyiz. Her yaşanan felakette dört bir yandan destek, yardım ve dualarla ile maddi manevi bir olduğumuz gerçeğini hiç unutmamalıyız. Biz bir olduktan sonra her acının üstesinden gelebiliriz, yaralarımızı sarar, kayıplarımızın yasını birlikte tutarız. Kaybettiğimiz tüm şehitlerimizi, vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, bu felaketlerde yaralanan tüm asker ve vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Allah ülkemizi daha büyük felaketlerden korusun” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)