Alt Bölge Devlet Teşviki ve Desteği Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

2846 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararı ile “Alt Bölge Desteğinden Yararlanabilecek ilçeler” kategorisine giren Altunhisar ilçesi için yatırım ve teşvikler hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

GÜNDEM 23.02.2021, 15:45 23.02.2021, 15:46
Alt Bölge Devlet Teşviki ve Desteği Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı2846 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararı ile “Alt Bölge Desteğinden Yararlanabilecek ilçeler” kategorisine giren Altunhisar ilçesi için yatırım ve teşvikler hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Altunhisar Kaymakamlığı Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Doğukan Mızrak, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, STK temsilcileri ve ilçemizde faaliyet gösteren işletme sahipleri katıldılar.

Kaymakam Doğukan Mızrak ve İlçe Belediye Başkanı Vedat Kirazcı’nın selamlama konuşmalarının ardından AHİLER Kalkınma Ajansı Niğde Yatırım Destek Ofisi sorumlusu Davut Yeşil tarafından katılımcılara Alt Bölge Destek programı hakkında bilgiler verildi. Toplantı, ilçede istihdama yönelik yatırımların yapılması yönünde bir dizi kararların alınması ile son buldu.

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)