banner21

Basın Mensuplarından Kaymakam Yavuz'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Bor ilçe Kaymakamlığı görevine atanan Mehmet Yavuz ilk mesaisine geçtiğimiz gün başladı.

GÜNDEM 04.09.2019, 16:18 04.09.2019, 16:27
Basın Mensuplarından Kaymakam Yavuz'a  Hayırlı Olsun Ziyareti
Bor ilçe Kaymakamlığı görevine atanan Mehmet Yavuz  ilk mesaisine geçtiğimiz gün başladı.
Bor Basın mensupları da Kaymakam Yavuz'a ziyarette bulundular. Ziyarete ; ilçemizde günlük yayınlanan gazeteler olan Borun Sesi Gazetesi, Bor'da Sabah, Yeşil Bor Gazetesi adına, Yasin Düzgün, Kıvanç Şimşek, Muharrem Temel ve Dahi Gedik katıldı.  
Kaymakam Mehmet Yavuz'u ilk mesaisinin ilk gününden itibaren Dernek,STK ve vatandaşlar tarafından ziyaret edilerek başarı dilekleri iletilmekteydi.
Geçtiğimiz pazartesi günü planlanan saatinde Bor Basın Mensuplarını da makamında kabul eden Kaymakam Yavuz,basın mensupları ile bir süre sohbet ederek çeşitli konularda sorulan soruları yanıtladı ve Bor ilçesi hakkında sohbet ettiler.
Ziyaret Basın Mensuplarının Kaymakam Mehmet Yavuz 'a başarı dilekleri ile sonlandı. 
Bor Kaymakamı Mehmet Yavuz'un Özgeçmişi şöyle ;
1967 Yılında Isparta - Sütçüler'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Isparta'da, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi'nde, Yüksek lisans eğitimini İngiltere'de Exeter Üniversitesi'nde tamamladı. İyi düzeyde İngilizce, temel düzeyde Almanca ve Arapça bilmektedir. 
Evli ve 2 kız çocuğu babası olan kaymakam Yavuz, 1990 Yılında kaymakam adayı olarak atandı.
 Görev yaptığı yerler sırasıyla; Yayladağı ve Eskil Kaymakam vekilliği,Burdur - Kemer, Adaklı, Vize, Korkuteli, Suşehri Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği, Antalya Vali Yardımcılığı ve Erzurum Palandöken ve Erzurum Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)