Doğalgaz Sızıntısı Panik Yarattı

Niğde Merkez Bor caddesinde bir iş hanının doğalgaz ana hattının borusunda meydana gelen gaz sızıntısı paniğe neden oldu.

GÜNDEM 01.10.2020, 16:19 01.10.2020, 16:20
Doğalgaz Sızıntısı Panik YarattıNiğde Merkez Bor caddesinde bir iş hanının doğalgaz ana hattının borusunda meydana gelen gaz sızıntısı paniğe neden oldu.

Niğde Merkez Bor caddesinde bir iş hanının doğalgaz ana hattının borusunda meydana geldi. Boruda meydana gelen gaz kaçağı cadde üzerindeki esnaflarda ve vatandaşlarda panik yarattı. Doğalgaz borusundan gazın sızdığını gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri sızıntının olduğu bölgede geniş güvenlik önlemi alırken durumu Doğalgaz ekiplerine ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ve doğalgaz ekipleri kaçağın meydana geldiği borunun ana vanasını kapatarak sızıntıyı giderdi. Sızıntının meydana geldiği caddede vatandaşlar olayı meraklı gözlerle izlemesi dikkatlerden kaçmadı. Tedbir amaçlı olay yerine ambulans ekipleri de hazır bulundurulurken her hangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı. Polis ekipleri olay ile ilgili inceleme başlattı.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)