banner21

Ergun'dan 15 Temmuz Mesajı

Milletvekili Ergun; “15 Temmuz’u unutmayacağız unutturmayacağız”

GÜNDEM 15.07.2020, 10:18 28.07.2020, 10:15
Ergun'dan 15 Temmuz Mesajı

 

AK Parti Niğde Milletvekili Milli Savunma Komisyon Üyesi Yavuz Ergun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

 

15 Temmuz, milli iradenin, milli birlik ve beraberliğimizin kuruluş ruhuyla yeniden inşa edildiği, tarihe altın harflerle yazılmış kutlu bir zaferdir. Kuşkusuz bu zafer şehit ve gazilerimizin üstün cesareti, gazi milletimizin büyük fedakarlıklarıyla elde edilmiştir diyen Milletvekili Ergun: “15 Temmuz 2016’da Ülkemizi, Devletimizi ve Aziz Milletimizi hedef alan hain Fetö darbe girişiminin üzerinden 4 yıl geçti. Liderimiz  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın meydanlara inin sözünün ardından, yüzler olduk, binler olduk, tüm Niğde tek vücut olduk. Ogün nasıl ki hepimiz Vatan için canımızı vermeye hazırsak bugünde hazır olduğumuzdan kimsenin şüphesi olmasın.

O Karanlık gecede Ülkemizin dört bir yanında sergilenen kahramanlıkları asla unutmayacağız ve unutturmayacağız.

Niğdemizin bağrında yetişen Yiğit Kahraman Şehidimiz Ömer Halisdemir hainin alnına sıktığı tek kurşunla Ülkemizin kaderini değiştirmiş alçak FETÖ terör örgütünün tüm planlarını bozmuştur. Buradan bir kez daha sizlerin huzurunda Şehidimiz Ömer Halisdemir’e, Ramazan Konuş’a, Hakan Ünver’e, Varol Tosun’a, Kemal Tosun’a, Yalçın Aran’a, 251 Demokrasi şehidimize, vatan için canlarını feda etmiş başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şifalar diliyorum. Bu aziz milletin tarihinde her zaman böyle yiğit kahramanlar olmuştur ve olmaya devam edecektir” dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)