İşçilere Yüzde 30 Zam

Belediye -İş Sendikası Niğde Şubesi ile Kaymaklı Belediyesi arasında yeni toplu iş sözleşmesi imzalandı. Belediye -İş Sendikası Niğde Şubesi ile Kaymaklı Belediyesi arasında yeni toplu iş sözleşmesi imzalandı. Yeni sözleşme ile işçilere yüzde 30 zam yapıldı.

GÜNDEM 08.02.2019, 15:37 08.02.2019, 15:40
İşçilere Yüzde 30 Zam

Belediye -İş Sendikası Niğde Şubesi ile Kaymaklı Belediyesi arasında yeni toplu iş sözleşmesi imzalandı. Belediye -İş Sendikası Niğde Şubesi ile Kaymaklı Belediyesi arasında yeni toplu iş sözleşmesi imzalandı.  Yeni sözleşme ile işçilere yüzde 30 zam yapıldı.

Belediye -İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Yusuf Karaca ile Kaymaklı Belediye Başkanı  Halit Elma arasında yeni toplu iş sözleşmesi imzalandı. Belediye -İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Yusuf Karaca, yapılan sözleşme ile işçilere yüzde 30 zam yapıldığını söyledi. Karaca: “Kaymaklı belediye başkanlığında imzaladığımız yeni toplu iş sözleşmemizde üyelerimize yüzde 30 oranında zam alınmıştır. Kaymaklı belediye başkanımız sayın Halit Elma’ya vermiş olduğu zamdan dolayı teşekkür  ederiz” dedi. 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)