Şehit Babasına Türk Bayrağı

Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İdlib Şehidi Enes Alper’in ailesini ziyaret etti.

GÜNDEM 19.02.2020, 16:51 19.02.2020, 16:52
Şehit Babasına Türk Bayrağı

Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İdlib Şehidi Enes Alper’in ailesini ziyaret etti.

Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Demir, şehit anne babaları ve şehit eşleri ile birlikte 10 Şubat tarihinde İdlib’de şehit olan Enes Alper’in Yıldıztepe kasabasında bulunan baba ocağını ziyaret ederek taziyede bulundular. Ziyarette dernek başkanı ve şehit aileleri rengini şehitlerimizin kanından alan Türk Bayrağımızı şehidimiz Enes Alper’in babasına takdim ettiler.

Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Demir, her zaman vatanı için canını feda eden şehitlerin ailelerinin yanlarında olduklarını belirterek, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü yüce Türk milletinin birlik ve beraberliği adına şehadete eren kahraman şehitlerimizin aileleri ile sizleri ziyaret ederek acınızı paylaşmak istedik. Bundan sonra Enes kardeşimiz bu milletin asıl evladı olmuştur. Sizde ailesi olarak burada görmüş olduğunuz kahraman şehitlerimizin ailelerinin kervanına katılmış olduğunuz bu vesileyle Enes kardeşimize ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor acınızı paylaşıyoruz. Devletimiz her daim yanınızda ve yanımızda olmuştur, olmaya da devam ediyor. Burada görmüş olduğunuz şehit ailelerimiz sizin şu anda yaşamış olduğunuz acıları yaşayan ve bilen ailelerimizdir.

Hepimiz biliyoruz ki evlat acısı zordur lakin teselliyi bulduğumuz tek nedeni şehit olan kardeşlerimizin Allah yolunda vatan bayrak din ve namus uğrunda şehadete ermiş olmalarıdır. Ben bu düşüncelerle başta Enes Alper şehidimizin değerli ailesi olmak üzere aramızda bulunan tüm şehit ailelerimize sabırlar diliyorum. Bundan sonra her zaman dernek olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor tüm şehitlerimize minnet saygı ve dualarımızı gönderiyoruz acınızı paylaşıyoruz” dedi.

 

 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)