banner21

Vicdansızlığın Böylesi Olmaz

Niğde’nin Çiftlik-Yeşilgölcük yolu civarında bulunan bir mevkiiye aralarında yavru köprülerinde bulunduğu 20'ye yakın köpeği zehirlediler.

GÜNDEM 05.10.2020, 17:02 05.10.2020, 17:03
Vicdansızlığın Böylesi OlmazNiğde’nin Çiftlik-Yeşilgölcük yolu civarında bulunan bir mevkiiye aralarında yavru köprülerinde bulunduğu 20'ye yakın köpeği zehirlediler. Zehirlenen 20'ye yakın köpek Çiftlik-Gölcük yolu civarında bulunan bir mevkiiye atıldı. Görüntüler duyarlı bir vatandaş tarafından çekildi. Bu vahşeti kim yada kimler yaptı ise jandarma bulmak için çalışma başlattı.

Vali talimatı verdi, Vahşeti yapanlar yakalanacak

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Vahşeti yapanlar yakalanması için talimat verdi. Niğde'de 20'ye yakın köpeği zehirleyerek öldüren kişi ve kişilerin yakalanması için Niğde Valisi Yılmaz Şimşek özel talimat verdi. Bu vahşeti yapan kişi veya kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Çiftlik Belediye Başkanı Güzel 7 yavru köpeğe sahip çıktı

Çiftlik- Yeşilgölcük  you civarında zehirlenerek öldürülen Anne köpeğin 7 yavrusuna çiftlik Belediye Başkan Serkan Güzel sahip çıktı. Niğde'de 20 köpeğin zehirlenerek öldürdüğü olayda kurtarılan 7 yavru köpek Çiftlik Belediye Başkanı Serkan Güzel'in talimatıyla bölgeye giden Çiftlik Belediyesi ekipleri tarafından Çiftlik Belediyesi Köpek Köyü’ne nakledildi. Sağlık kontrolleri yapılan yavrulara besleme yapıldı.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)