28.06.2016, 09:48

Batının Hedefi Kim?

Osmanlı Devletinin son dönemlerinde başlayıp günümüze kadar devam eden batının Türkiye düşmanlığı halen devam ediyor. 

Osmanlı padişahı Abdulhamid’i tahttan indirip, Osmanlı Devletini yıkıp yerine balkanlarda, Ortadoğu’da, Kafkaslarda, Afrikada onlara devlet kurduran batılı dev-letler şimdide gözlerini Türkiye’ye çevirdiler. Ülkemizi bölmek için çeşitli oyunlar oynayıp içten yıkmayı, bölmeyi, parçalamayı hedefliyorlar. 

Osmanlı’nın başında bulunan Abdulhamid’den hürriyet isteyenler Kızıl Sultan dediler, çeşitli hakaretler yaparak halkı isyana sü-rükleyip tahtından ettiler. 

Yüz yıl önce yapılan düşmanlık günümüzde de Türkiye’yi yöneten Cumhurbaşkanı’na diktatör Erdoğan diyerek hakaret ediyorlar. Batı işini gücünü bırakmış Türkiye düşmanlığı yapıyor. Erdoğan’ın yaptığı her açıklamaya, attığı her adıma karşı çıkıp batıdan ses geliyor. 

İçerdeki Erdoğan düşmanları da batının yanında yer alıp onlara destek veriyorlar. Erdoğan düşmanlığının sebebi Türkiye’nin gelişmesi, batının isteklerinin yerine getirilmemesi. 

Batı Ortadoğu’da yeni haritalar çiziyor. Yeni devletler kurmaya çalışıyor fakat Erdoğan buna destek vermiyor. 

AB ve ABD Türkiye düşmanı bütün örgütlere, güçlere kucak açmış ve AB ve Avrupa Parlamentosu PKK’yı kolluyor. Her türlü desteği esirgemiyor. 

İçerdeki düşmanlarımız ve siyasi parti HDP, CHP, FETÖ, PDY gibi örgütler batıyla saf tutup ülkeyi kargaşaya götürüp bölünmesi için destek veriyorlar. 

Erdoğan niçin hedef? 

Ülkesini bekleyen bir asker, kale kapısının önündeki bir bekçi gibi... Kalenin bekçisi düşerse, kale düşer. 

Osmanlı Devletinin kale bekçisi Abdulhamid düşünce Osmanlı parçalandı. Türkiye’nin de kale bekçisi Recep Tayyip Erdoğan’dır. Erdoğan düşerse Türkiye’yi böleriz, parçalarız diye mücadele edilmektedir. 

Batının gavurundan dost, domuzunun derisinden post olmaz dermiş atalarımız.
 
Allah iç ve dış düşmanlarımızın planlarını bozsun.

Amin...
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yayın politikamızdan memnun musunuz?
Yayın politikamızdan memnun musunuz?