Sağlık Kurulu Birimi yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor

Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet verdiği tüm branşlarda kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor.

SAĞLIK 06.05.2021, 16:30 06.05.2021, 16:30
Sağlık Kurulu Birimi yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyorNiğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet verdiği tüm branşlarda kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor.
Hastane bünyesinde hizmet vermekte olan sağlık kurulu alanı yeniden düzenlenerek bu birimden hizmet alan vatandaşların işlemlerini daha kolay ve daha hızlı yapabilmeleri için sağlık kurulu, ayrı bir alanda yeniden oluşturuldu. Yeni oluşturulan heyet koridoru ile 10 adet poliklinik, 1 adet test odası oluşturulup; hastaların erişimini kolaylaştırmak amacıyla heyet poliklinikleri aynı katta ve sağlık kuruluna yakın bir alanda oluşturuldu.
Düzenleme yapılan sağlık kurulu birimi hakkında açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Bilal Günaydın: “Hastanemizde her türlü sağlık raporu düzenlenerek en kısa süre içerisinde sonuçlandırılmaktaydı. Yeni heyet koridorumuzla hastalarımız hizmete daha hızlı ve kolay erişecek. Tek koridorda tüm muayenelerini olacak ve hemen yan alandaki oluşturulan kan alma alanında kanlarını vereceklerdir. Pandemi döneminde hastalarımızın hastanede kalma süreleri de böylece kısalmış olacaktır. 
10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle heyet koridorumuzu tamamlayarak hastalarımızın hizmetine açtık. Bu düşüncelerle Engelliler Haftası’nın toplumsal farkındalığı arttırmasını temenni ediyor, tüm engelli kardeşlerimize ve ailelerine sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum. Oluşan tüm yoğunluğa rağmen özveri ile çalışan başta sağlık kurulu personellerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. ” dedi.
Haber: Behlül Yasin Aksoy – Hastane Basın Yayın Sorumlusu

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)