banner21

20.08.2016, 12:35

Erdoğan'ı Niçin Sevmiyorlar?

Türkiye’nin başına demokratik yolla iş başına gelen önce Başbakan sonra da seçilmiş Cumhurbaşkanı olan Erdoğan’ı kimler niçin sevmiyor?

Erdoğan’ı ülke içinde olduğu gibi dış ülkelerden elbette sevmeyenler olacaktır. Artık herşey ortaya çıktı. ABD ve AB Avrupa devletleri Recep Tayyip Erdoğan’ı istemiyorlar. Niçin? Çünkü Erdoğan yönetimindeki Türkiye silkinip kendine geldi. Onlara kafa tuttuğu için, menfaatlerine dokunduğu için...

Onlara kuzu gibi Türk politikacı lazım. Erdoğan IMF’den borç almayıp, ekonomiyi düzelttiği, onlara muhtaç olmadığı için. Onlara boyun eğmeyip, büyük projeli yatırımlar yaptığı için. Parmak ısırtacak işler yaptığı için. 

Erdoğan savunma sanayisine önem verip yerli ve milli savaş sanayi teknolojisini kurduğu için. Türk topunu, tankını, helikopterini, uçağını, denizaltısını, savaş gemisini yaptığı için. Türk ekonomisini güçlü ekonomik devletler içine soktuğu için. 

Düşmanları gezi olaylarını destekleyerek, 17-25 Aralık tarihlerinde hükümete kurulan kumpası, 15 Temmuz FETÖ darbesini ABD, AB devletlerinin gizli servislerinin desteği ile yapmışlardır. 1999 yılından belli ABD’de besleyip büyüttüler. Erdoğan’ı ve hükümeti yıkmak için FETÖ örgütünü kurdular. 

Beceremediler, kendileri darbelendiler. 

Bundan böyle ABD ve AB bu oyunlarından vazgeçecek mi? Hayır. Bundan sonra başka yolları deneyecekler. PKK’yı zaten yıllardır kullanıp Türkiye’nin başına bela etmediler mi? Halen Türkiye mücadele veriyor. Türkiye’yi zayıflatılıp bir Kürt devleti kurma çabası içine girmediler mi? Şimdi de başımıza PYD, DAEŞ ve PDY (Paralel Devlet Yapılanması) belasını getirmediler mi? Alevi-Sünni meselesini sürekli canlı tutup kışkırtmıyorlar mı?

Dış düşmanlarımız ABD ve AB devletleri iç savaş çıkarmanın peşinde değiller mi? 
Bunlar boşa çabalıyorlar, artık Türk milleti uyandı. 15 Temmuz üzerinden bir ay geçti ama FETÖ’nün uşakları, beyni satılmışları, biat edenleri, hainler dersini almışa benzemiyorlar. 

Halen FETÖ’nün darbesini kabul etmeyip başkalarının üzerlerine atmaya çalışıyorlar. 
Allah Türk milletinin birliğini, beraberliğini bozmasın.

Amin...
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yayın politikamızdan memnun musunuz?
Yayın politikamızdan memnun musunuz?