ASTRANOVA ve İŞKUR’dan İstihdam İçin İşbirliği

Astranova istihdam projesi kapsamında İŞKUR’la ortak projeye imza attı.

GÜNDEM 06.09.2017, 17:27 06.09.2017, 17:30
ASTRANOVA ve İŞKUR’dan İstihdam İçin İşbirliği

Astranova istihdam projesi kapsamında İŞKUR’la ortak projeye imza attı.

Proje kapsamında 18 kursiyere, AMBALAJ (MAKİNE) konusunda eğitim vererek başarılı olan kursiyerlere iş imkânı sağlayacak.

Niğde’nin en gözde firmalarından olan Astranova Tarım’ın İŞKUR ile birlikte gerçekleştirmekte olduğu ‘’AMBALAJ (MAKİNE)’’ eğitimi başarılı bir şekilde devam etmektedir. Astranova Tarım Genel Müdür Yardımcısı Derya ÖZCAN, başarılı olan tüm kursiyerlere istihdam sağlanacağını dile getirdi.

Öte yandan İŞKUR ile birlikte bundan sonraki süreçlerde birçok projede işbirliği içinde olmak istediklerini dile getiren Derya ÖZCAN ‘’ Şu anda içinde bulunduğumuz proje başarılı bir şekilde devam etmektedir. Hedefimiz, bilindiği gibi ülkemizin en büyük sorunlarından olan işsizliğin çözümü konusunda bir nebze de olsa ülke istihdamına katkıda bulunmak diyen ÖZCAN, aynı zamanda verdiğimiz eğitimlerle kursiyerlerimizin bilgi birikimlerine katkıda bulunuyor ve geleceklerini inşa etmelerine kolaylık sağlıyoruz. İŞKUR’a da yaptıkları işbirliğinden dolayı Astranova Tarım adına teşekkürlerimi sunuyorum ’’dedi. 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (1)
Hülya açar 6 yıl önce
Mersinde varmı bu proje yas sınırı varmı