Başkan Hızar'a başarı plaketi

TESKOMB Genel Başkan vekili ve Kayseri 19. Bölge Birliği Başkanı Mustafa Alan, yeniden Bor Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Muhterem Hızar'ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

GÜNDEM 16.08.2021, 11:54 03.09.2021, 03:48
Başkan Hızar'a başarı plaketi

TESKOMB Genel Başkan vekili ve Kayseri 19. Bölge Birliği Başkanı Mustafa Alan, yeniden Bor Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçilen Muhterem Hızar'ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

Başkan Alan'ın beraberinde, 19.Bölge Birliği Başkan Vekili ve Niğde Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Eker, Niğde Şoförler Odası  Başkanı Halil İbrahim Kızıltan ve Niğde Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi Şevket Yel'de hazır bulundu.

HIZAR'DAN ALAN'A TEŞEKKÜR

Bor Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Muhterem Hızar, ziyaretten dolayı Mustafa Alan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Başkan Hızar; "TESKOMB Genel Başkan Vekilimiz ve 19. Bölge Birliği Başkanımız sayın Mustafa Alan ve 19.bölge Birliği Başkan Vekilimiz sayın Fahri Eker,  kooperatifimizi ziyaret ederek üstün başarılarımızdan dolayı takdir plaketi sunmuştur. Bu plaketi saygıdeğer esnafımız ve çok değerli ortaklarımız adına aldık. Bu onur saygıdeğer ortaklarımıza aittir. Sayın genel başkan vekilimize, sayın bölge Birliği başkan vekilimize ayrıca Niğde Şoförler Odası  Başkanımız sayın Halil İbrahim Kızıltan ve Niğde Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi sayın Şevket Yel başkanımıza şahsım, yönetim ve denetim kurulum adına teşekkür eder, saygılar sunarım." dedi.

ALAN: "GÜZEL BİR ŞEÇİM OLDU"

steroid sipariş

TESKOMB Genel Başkan vekili ve Kayseri 19. Bölge Birliği Başkanı Mustafa Alan, ziyarette yaptığı açıklamada, göreve yeniden seçilen Başkan Muhterem Hızar'a başarılar diledi. Alan; "Türkiye genelinde bin'e yakın kooperatifimiz var. 32 adet bölge birliğimiz var. Bizde Kayseri ve Niğde olarak 19. Bölge Birliği olarak hareket ediyoruz. Şuanda Niğde'de bulunuyoruz ve bütün arkadaşlarımızdan da memnunuz. Görevlerini güzel bir şekilde sürdürüyorlar ve bundan sonra da en güzel şekilde sürdüreceklerine inanıyorum. Niğde'de Fahri Eker Başkanımızın da genel kurulu çok güzel oldu. Muhterem Başkanımızın seçimlerinde de Divan Başkanlığı yaptık. Divan Başkanlığında taraf tutmasakta, seçimde gönlümüz Muhterem Başkan'dan yanaydı. Ben tüm ortakları tebrik ediyorum. Dolayısıyla Muhterem bey ve ekibini tebrik ediyorum. Gerçekten güzel bir seçim oldu. Ortakları da sana güveniyoruz, yönetimin de, denetim kurulunda güzel sen bu işe devam et dediler." şeklinde konuştu.

Ziyaret sonrasında, Mustafa Alan tarafından Muhterem Hızar'a başarı plaketi takdim edildi.

Haber: Oğuz Eser

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (1)
Hikmet okçuer 1 yıl önce
Başarısı neyse bilsekde bizde tebrik etsek