BOR'DA KARLA MÜCADELE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bor Belediyesinin. karla mücadele çalışmaları kar yağışının başladığı ilk andan itibaren aralıksız olarak devam ediyor.

GÜNDEM 23.01.2022, 22:11 23.01.2022, 22:18
BOR'DA KARLA MÜCADELE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Bor’da beklenen kar yağışı dün akşam saatleri itibariyle başladı. Teyakkuz halinde bekleyen Bor Belediyesi karla mücadele ekipleri ile birlikte Bor Belediye Başkanı Serkan Baran’da sahaya inerek karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi.

Bor Belediyesi karla mücadele ekipleri, yoğun kar yağışının ardından başta şehir merkezi olmak üzere, ana arterler, mahalleler ve ara sokaklarda yolların ulaşıma açılması için sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kaldırımlardaki karları temizleyen ekipler, mağduriyet yaşanmaması konusunda da vatandaşlara uyarılarda bulundu.

BAŞKAN BARAN, EKİPLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, kar yağışıyla birlikte birim müdürleri ile sahaya inerek ekiplerin çalışmalarını yakından takip etti.

Bütün yolları kardan temizleyene kadar çalışmaya devam edeceğiz.

Karla mücadele noktasında Bor Belediyesinin tüm hazırlıklarını yaptığını belirten Başkan Baran, “Sosyal hayatın sağlıklı şekilde ilerlemesi adına tüm ekiplerimizle sahadayız. Herhangi bir olumsuz yaşanmaması adına çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Özellikle buzlanma olabilecek bölgelerde sorun yaşanmaması için hassasiyetle çalışıyoruz. Gerek kaldırımlarımız gerekse yol güzergâhlarına yönelik araçlarımız, durmaksızın süreklilik halinde çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, kar yağışının devam ettiği sürece çalışmalarına aralıksız devam edecektir.” dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)