Bor'da Asfaltlama Çalışmaları Başladı

Bor Belediyesi, hava şartlarının elverişli duruma gelmesiyle birlikte asfaltlama çalışmalarına Yeni Sanayi sitesiyle başladı.

GÜNDEM 21.07.2017, 11:27 21.07.2017, 17:00
Bor'da Asfaltlama Çalışmaları Başladı
Bor Belediyesi, hava şartlarının elverişli duruma gelmesiyle birlikte asfaltlama çalışmalarına Yeni Sanayi sitesiyle başladı.

Bor Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,yeni sanayi sitesinin bozulmuş cadde yollarının asfaltlama çalışmasını yaparak sanayi esnafına yeni bir ivme kazandırdı.Geçtiğimiz yıl kendi imkanları ile yeni bir asfalt şantiyesi kuran ve belediye hizmetine yeni Asfalt finişeri kazandıran Bor Belediyesi,asfaltlama çalışmalarına devam ederken bir yandan da tahribat görmüş yollarda yama çalışmalarına devam ediyor.

Yeni Sanayi Sitesindeki asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen ve sanayi esnafıyla sohbet ederek isteklerini dinleyen Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat''İlçemizin her yerinde olan eksiklikleri tek tek tespit ederek ve belli bir program dahilinde sorunları çözmeye çalışıyoruz.Amacımız gelecek nesillere güzel bir Bor bırakma gayreti içerisindeyiz.Daha önceden hazırlanan asfalt programımız kapsamında yolları asfaltlıyoruz. Halen şehrin birçok yerinde devam eden çalışmalarımız var. Yaptığımız programla çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz.Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt, beton ve stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi, zemini bozuk olan yolların zemin etüdünün yapılıp ve zemine uygun kalitede yol malzemesinin serilmesi çalışmaları tüm hızıyla sürmeye devam edecek, dedi. 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)