Personellere hizmet içi eğitim

Niğde Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) iş birliğiyle 2021 yılı hizmet içi eğitim planı kapsamında, Niğde Belediyesi gençlik Merkezinde personellere yönelik eğitim semineri düzenlendi.

GÜNDEM 13.12.2021, 15:54 13.12.2021, 15:55
Personellere hizmet içi eğitim

Niğde Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğiyle gerçekleştirilen hizmet içi eğitim programında “Resmi Yazışma Usul ve Esaslarına Dair Yönetmelik” konusu Doç. Dr. Yılmaz Yeşil tarafından sunuldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerimizin iş ve işleyişinin daha sağlıklı yapılabilmesi, yapılan resmi yazışmalara ilişkin kuralları yerinde uygulama, bilgi veya belge alışverişini hızlı ve güvenli şekilde yürütmek ve uygulama birliği sağlamak amacıyla ile Yazı İşleri Müdürlüğümüz ve Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğiyle Doç. Dr. Yılmaz Yeşil tarafından “Resmi Yazışma Usul ve Esaslarına Dair Yönetmelik” doğrultusunda personelimize yönelik eğitim faaliyeti düzenlenmiştir. Niğde Belediyesi olarak her alanda eğitim faaliyetlerimiz devam etmektedir. Kendini yenileyen ve çağın şartlarına göre hazırlayan bir belediye olma noktasında tüm gayretimiz sarf etmekteyiz” ifadelerini kullandı.

(Niğde Belediyesi)

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)