UZKURT’TAN İL ÖZEL İDARE PERSONELİNE BÜYÜK ÖVGÜ

AK Parti Niğde Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Niğde İl Özel İdaresini ziyaret ederek personellerle toplantı yaptı.

GÜNDEM 10.05.2023, 11:53
UZKURT’TAN İL ÖZEL İDARE PERSONELİNE BÜYÜK ÖVGÜ

AK Parti Niğde Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Niğde İl Özel İdaresini ziyaret ederek personellerle toplantı yaptı.

İl Özel İdare personelleriyle görüşen Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, şehrin en ücra köşelerine bile hizmet götüren personellere hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Millet İttifakı’na da eleştirilerde bulunan AK Parti Niğde Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, altılı masanın kendi çıkar ve menfaatleri üzerine kurulmuş bir masadan ibaret olduğunu belirtti.

UZKURT: “YÜZDE 45 ZAM HAYIRLI OLSUN”

Niğde İl Özel İdare personellerine verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eden AK Parti Niğde Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, kamu işçilerinin maaşlarına yapılan yüzde 45’lik zam oranının hayırlı olmasını diledi.

Uzkurt, “Özel idare işçileri olarak sizler kentimize, mahallelerimize, köylerimize hizmet götürüyorsunuz. Sizlerin emeği büyük. Sizler şehrimizin en ücra köşesine dahi hizmet görüyorsunuz. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanımız zam oranını yüzde 45 olarak açıkladı. İşte bu AK Parti hükümetinin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın azimli, kararlı, özverili çalışmasını bir ürünüdür.” ifadelerini kullandı.

“BUNLAR KENDİ ÇIKARLARINI DÜŞÜNÜYOR”

Niğde Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Millet İttifakına eleştirilerde bulundu.

Prof. Dr. Uzkurt, “Terörün gölgesinde, Pensilvanya’nın dizinin dibinde oturan bir altılı masadan bahsediyoruz. Bu masa ne milletin bekasını, ne gençlerin geleceğini ne de ülkenin bölünmez bütünlüğünü düşünüyor. Bunlar kendi çıkar ve menfaatleri üzerine kurulmuş bir masadan ibaret.” şeklinde konuştu.

Ziyarette, AK Parti Niğde Milletvekili Adayları Yavuz Ergun ve İbrahim Baloğlu’nun yanı sıra, İl Genel Meclis Başkanı Nusret Teksin ve AK Parti Niğde İl Başkanı Nuri Ayduğan da yer aldı. 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)