Vali Şimşek’ten Esnaf Ziyareti

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Dr. Sami Yağız Caddesinde bulunan iş yerlerini ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti. Vali Şimşek’e esnaflardan bir tanesi kendi yaptığı Türk kahvesi ikramında bulundu.

GÜNDEM 26.01.2018, 09:43 26.01.2018, 09:45
Vali Şimşek’ten Esnaf Ziyareti

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Dr. Sami Yağız Caddesinde bulunan iş yerlerini ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti. Vali Şimşek’e esnaflardan bir tanesi kendi yaptığı Türk kahvesi ikramında bulundu.

Dr. Sami Yağız Caddesinde bulunan iş Esnafların sorunlarını ve dileklerini dinleyen Vali Şimşek, devletin kapılarının her zaman kendilerine sonuna kadar açık olduğunu belirterek, bol ve hayırlı kazançlar dileğinde bulundu. 

Esnaflar ziyaretten memnun 

Vali Şimşek’in işyerlerinde görmekten mutlu olduklarını dile getiren esnaflar, sıkıntılarını,  şikâyetlerini, mağdur oldukları ya da memnun oldukları uygulamaları ilin en yetkili mülki idare amirine ilk ağızdan iletebilmenin kendilerini de memnun ettiğini söyledi. 

 Esnaflar, ziyaret sırasında duygularını, “Devletin sıcak, gülen ve anlayışlı yüzünü Niğde’ye geldiği günden itibaren sürdüren, her daim halkla iç içe olan, vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenen Vali Şimşek’e yapmış olduğu bu ziyaretler için teşekkür ediyoruz ” sözleriyle ifade etti. 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)