banner21

YENİ BAŞKAN HASAN HÜSEYİN CENGİZ

Bor Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimleri yapıldı, seçimler sonucunda yeni başkan Hasan Hüseyin Cengiz oldu.

GÜNDEM 19.03.2022, 19:00 20.03.2022, 18:32
YENİ BAŞKAN HASAN HÜSEYİN CENGİZ

Bor Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimleri yapıldı, seçimler sonucunda yeni başkan Hasan Hüseyin Cengiz oldu.

Zaman zaman gergin anlar anlar yaşanan Bor Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulunda Başkanlık seçiminde iki liste yarıştı. Olağan genel kurul toplantısı ve seçimler çoğunluğun sağlanmasıyla birlikte saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Bor Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimlerinde, Başkanlık divanının teşekkülünden sonra tutanakların imzalanması yetkisi verildi. Divan Başkanlığını Niğde Esnaf Odaları Başkanı (NESOB) Alim Yeşil yaptı.

Oda sekreteri tarafından yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu faaliyet raporu, gelir gider hesapları okunarak, yönetim kurulu ve denetim kurulu tarafından ibraz edildi.

Genel kurulun dilek ve temenniler kısmında her iki başkan adayı da kısa bir selamlama konuşması yaptı.

739 üyenin oy kullandığı seçimlerde, 3 geçersiz oy 736 geçerli oy sayıldı. 537 oy alan Hasan Hüseyin Cengiz Bor Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı seçildi. Mevcut başkan Durmuş Cengiz ise 199 oy aldı.

Bor Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı seçilen Hasan Hüseyin Cengiz, Bor Şoförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Genel Kuruluna Divan Heyetinin dışında ayrıca misafir olarak Niğde  il ve ilçelerinden gelen Oda Başkan ve yöneticilerine ve Üyelere Genel Kurula katılmasından dolayı teşekkür etti.

Bor Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, "Yaşadığımız sıkıntıları, sorunları aşmak için hep birlikte mücadele edeceğiz. Bundan sonra Sizi dinlemeye, sizin taleplerinizi hayata geçirmeye ve kamu nezdinde sizleri en iyi şekilde temsil etmeye yönelik var gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Güçlü bir ekiple ve sizlerle beraber odamızı yöneteceğiz ve haklarımızı almak için sonuna kadar mücadele edeceğiz. dedi.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ

Bor Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi: " Odamızın saygı değer üyeleri, odamız üyesi esnaf kardeşlerimize daha kaliteli hizmet vermek, her meslek dalındaki üyelerimizi kucaklamak, bağlı bulunduğumuz kuruluşlarla uyum içerisinde çalışarak aşamadığımız sıkıntıları üst kuruluşlarımıza ileterek esnafımızın sıkıntılarını giderme hususunda daha gayretli şekilde çalışarak odamızı birlikte yöneteceğiz” dedi.

AMACIMIZ BOR'A HİZMET ETMEK

Amaçlarının Bor'a hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Cengiz: “Kaygıların ve geçim sıkıntılarının arttığı bugünlerde taşıyıcılık sektöründe hizmet veren üyelerimizin de her geçen gün zorlandığının yıprandığının farkındayız. Hizmet etmek için çıktığımız bu yolda en büyük amacımız Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı saygın bir konuma getirmektir.” Dedi.

EMNİYET VE SEÇİM KURULUNA TEŞEKKÜR

Bor Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz Seçim süreci boyunca öz verili çalışmalarından dolayı da özellikle Bor İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ve Bor İlçe Seçim Kurulu Müdürlüğü’ne özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

SAZLI SÖZLÜ KUTLAMA

Seçim sonrası Bor Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz oda üyelerine eğlence düzenledi. Grand Dolphin Düğün Salonunda gerçekleştirilen yemek programının ardından üyeler ve davettiler Sazlı, sözlü kutlamalarla doyasıya eğlendiler.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)