AK PARTİ'DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Ak Parti Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç ve beraberindeki heyet gazetemizi ziyaret ederek , Gazetemiz sahibi Yasin Düzgün ile bir süre sohbet ettiler.

SİYASET 19.10.2022, 16:35 02.11.2022, 22:00
AK PARTİ'DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Ak Parti Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç ve beraberindeki heyet gazetemizi ziyaret ederek , Gazetemiz sahibi Yasin Düzgün ile bir süre sohbet ettiler.

Ziyarete Ak Parti Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç'ın yanı sıra Niğde İl Genel Meclis Başkanı Nusret Teksin, Ak Parti Niğde İl Başkan Yardımcısı Fuat Bozdağ ve Ak Parti Bor İlçe Başkanı Mustafa Altunbaş da katıldı.

Ak Parti Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç gazetemize yaptığı açıklamada; " AK Parti ile birlikte Türkiye’de gerçekleşen yatırım, istihdam, üretim ve büyüme hakkında vatandaşları bilgilendirdiklerini  belirtti.  AK Parti Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç : "Önümüzdeki günlerde Bor'da, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimizin refahı, ülkemizin aydınlık yarınları için oluşturulan yeni ekonomik modeli, üretimi, istihdamı ve yatırımları içeren el broşürlerini teşkilatımızla birlikte sokak-sokak ve cadde cadde gezerek vatandaşlarımıza, işyerlerinde ise esnaflarımıza dağıtıp, bilgilendirmelerde bulunacağız" dedi.

Kılıç açıklamasının devamında, " Bugün Bor'da gerçekleştirdiğimiz esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletip, vatandaşlarımızla sohbet ederek gönüllerine dokunduk. Sahada hemşerilerimiz, bizlere hükümetimizin son zamanlarda attığı önemli adımlar hakkındaki duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Gönüllerine dokunduğumuz her bir vatandaşımız Cumhurbaşkanımıza olan güvenlerini ve sevgilerini ifade ettiler. Yaparsa yine AK Parti yapar dediler, çözerse yine Recep Tayyip Erdoğan çözer dediler. Vatandaşlarımızın bu duruşu karşısında bizlerde güçlü ve büyük Türkiye, kalkınmış ve gelişmiş bir Niğde için, bıkmadan ve yorulmadan daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Böyle asil bir millete hizmet etmeyi nasip ettiği için de Rabbimize şükrediyoruz’ dedi.

HABER: OĞUZ ESER

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)