MHP’de Kongre Süreci Başlıyor

MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce, kongre sürecinin 14 Ağustos’a başlayacağını söyledi. Başkan İnce merkez ilçe Başkanı Emin Alper Öztürk’ün kendi isteği ile tekrar aday olmayacağını söyledi.

SİYASET 10.08.2020, 15:35 10.08.2020, 15:37
MHP’de Kongre Süreci BaşlıyorMHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce, kongre sürecinin 14 Ağustos’a başlayacağını söyledi. Başkan İnce merkez ilçe Başkanı Emin Alper Öztürk’ün kendi isteği ile tekrar aday olmayacağını söyledi. 

Başkan İnce; “14 Ağustos Cuma günü Çamardı ve Ulukışla ilçesinde başlayacaktır. Akabinde, Cumartesi gününde Çiftlik ve merkez ilçe kongrelerimizi yapacağız. 16 Ağustos Pazar günü Altunhisar ilçemizin, 5 Eylül Cumartesi günü son kongrelerimiz, ilçe kongrelerimiz bitmiş olacak” dedi.

 MHP Merkez İlçe Başkanı Emin Alper Öztürk ise tekrar aday olmayacağını açıklayarak: “Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev yapmak büyük bir şereftir. Çünkü bizler için milliyetçi hareket bir sevdadır. Bu sevda yaşadığımız şehirden ülkemize oradan da bütün Türk coğrafyasına yayılan bir idealin adıdır. MHP ilçe başkanlığına adaylığımı koymayacağım. Ama her daim partimin ve davamın başarısı için çalışacağım. Görev yapmaktan şeref duyduğum parti ve dava arkadaşlarım ömür boyu taşıyacağım umudum ve gururum olacaktır. Görev yaptığım süre boyunca Genel Başkanımızın emirleri doğrultusunda, İl Başkanımızın verdiği görevleri ve yönetim kurulumuzun aldığı kararları eksiksiz yerine getirme gayretinde bulunduk. Bütün verdiğimiz sözlerde durmanın verdiği engin huzuru ile açıklamak istiyorum ki gönül rahatlığıyla bayrağı bir başka arkadaşıma devredeceğim. Yoğun mesleki faaliyetlerimi yerine getirmek için Milliyetçi Hareket Partisi Niğde Merkez ilçe Başkanlığı’na aday olmayacağım. Ama her daim partimin ve davamın başarılı olması için çabalayacağım.  Görev yapmaktan şeref duyduğum partim ve arkadaşlarım ömür boyu taşıyacağım onur ve gururum olacaktır” dedi.” dedi.

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)