TÜRKİYE HAZIR NİĞDE HAZIR ÇAMARDI HAZIR

SİYASET 05.05.2023, 15:58
TÜRKİYE HAZIR NİĞDE HAZIR ÇAMARDI HAZIR

AK Parti Niğde Milletvekili adayı Prof. Dr. Cevahir UZKURT Çamardı İlçesinde yoğun ilgiyle karşılandı. Miting havasında buluşma yapan UZKURT vatandaşların göstermiş olduğu teveccühten ötürü teşekkürlerini iletti.

Prof. Dr. Cevahir UZKURT “Ata yurdum, büyüdüğüm yer olan Çamardı benim için önemli anılarımın yaşandığı yerdir. Çamardı’nın gelişmesi, kalkınması için elimden geleni yapacağıma burada söz veriyorum” dedi.

Yapmış olduğu açıklamalarda UZKURT “Türkiye şu an tam bir atılım, vites yükseltme döneminde bu dönemde yapılan yatırımları desteklemek bir siyasi amaç değil milli bir görevdir. Bu atılımları desteklememek de bir siyasi politika değil ancak ve ancak vatan ve milletin bütünlüğüne ihanete kast etmektir.” Dedi.

Prof. Dr. Cevahir UZKURT Çamardı’nın 2023 vizyonun da Türkiye Yüzyılına giden yolda payını alacağına ve Çamardı’nın gelişmesi ve kalkınması adına bir çok projenin planlanıp bir bir hayata geçeceğini söyledi.

UZKURT yaptığı konuşmada Çamardı ilçesine iki büyük projenin de müjdesini de verdi. Bunlardan birincisi “Çamardı ilçesine doğalgaz’ın en kısa sürede her eve hizmete sunulacağı ve Çamardı ilçesine has “Sanayi bölgesi yaparak Çamardımızın sanayi de kalkınmasını sağlayacak bu projenin müjdesini buradan sizlere ilan ediyorum. Bu müjdelerin sadece ilçemiz adına bir başlangıç, Allah’ın izniyle siz bu kardeşinizin arkasında durduğunuz sürece ardı arkası kesilmeyecek” dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)