Başkan Özdemir’den Rektör Kar’a ziyaret

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar’a nezaket ziyaretinde bulundu. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, ikili arasında Niğde Belediyesi ve Üniversite arasında yürütülmekte olan işbirlikleri ve yeni ortaklıklar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

GÜNDEM 09.03.2021, 12:40 09.03.2021, 12:41
Başkan Özdemir’den Rektör Kar’a ziyaretNiğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar’a nezaket ziyaretinde bulundu. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, ikili arasında Niğde Belediyesi ve Üniversite arasında yürütülmekte olan işbirlikleri ve yeni ortaklıklar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar nazik ziyaretleri dolayısıyla Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e teşekkür ederek Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi olarak Niğde’ye değer katacak her türlü işbirliğine açık oldukları mesajını verdi. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’a, Niğde’ye yaptığı katkılar ve sıcak karşılamaları dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)