Kıskaç operasyonunda tutuklu sayısı 9’a yükseldi

Niğde'de "silahlı suç örgütü “ne yönelik operasyonda 17 kişiden 8 tanesi tutuklandığı operasyonda Firarda olan 1 kişin daha yakalanarak tutuklanmasının ardından tutuklu sayısı 9’a yükseldi.

GÜNDEM 17.12.2019, 16:48 17.12.2019, 16:51
Kıskaç operasyonunda tutuklu sayısı 9’a yükseldi

Niğde'de "silahlı suç örgütü “ne yönelik operasyonda 17 kişiden 8 tanesi tutuklandığı operasyonda  Firarda olan 1 kişin daha yakalanarak tutuklanmasının ardından tutuklu sayısı  9’a yükseldi.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, "Silahlı suç örgütü kurmak, yönetmek, örgüte üye olmak, örgüt kapsamında yağma, silahlı tehdit, silahlı yaralama ve çökme" suçlarını işleyen kişilere yönelik çalışmalar neticesinde Ekipler, kent merkezinde 20 adrese eş zamanlı düzenlediği "kıskaç" adı verilen operasyonda, gözaltına alınan 17 kişiden 8 tanesi tutuklanırken 9 kişide adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri  tarafından Olaydan sonra  Firar olarak aranan  S.G  yapılan operasyon ile yakalanarak  çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak  Niğde kapalı ceza evine konulmasının ardından Operasyonda tutuklu sayı  9’a yükseldi

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)