NİTSO'dan 800 aileye yardım

NİTSO geçtiğimiz Ramazan ayı boyunca Niğde’de ki ihtiyaç sahibi 800 aileye gıda paketleri dağıttı.

GÜNDEM 17.05.2021, 15:27 17.05.2021, 15:28
NİTSO'dan 800 aileye yardım


NİTSO geçtiğimiz Ramazan ayı boyunca Niğde’de ki ihtiyaç sahibi 800 aileye gıda paketleri dağıttı. 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel olarak yürüttükleri sosyal yardım faaliyetlerine bu yılda devam ederek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundular.
NiTSO tarafından belirlenen 800 ihtiyaç sahibi aileye dağıtılan gıda paketleri aileler tarafından memnuniyetle karşılanırken, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu da yardımlarla ilgili açıklamada bulundu. 
Katırcıoğlu açıklamasında şu bilgileri verdi: “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz gıda yardımı ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarına kısmen de olsa katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşadık. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği önderliğinde tüm yurt genelinde Oda ve Borsalarımız hizmet sundukları bölgelerindeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapmaktadır. Biz de Niğde Ticaret ve Sanayi Odası olarak gıda yardımı yapmak üzere oluşturduğumuz bütçe üzerinden tamamı ilimizdeki yerel firmalardan teklif alınarak satın alımı gerçekleştirilen 800 adet gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık.
Gıda yardımının gerçekleşmesine öncülük eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunuyoruz.”
Nitso

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (1)
Cuma avkiran 2 yıl önce
Yaptınız yardımlardan dolayı teşekürler benimde ediklide iki odalı evim var duvarlar siva alçı boya bakım istiyor nitsa bide benim ışe elatsa saygilarimla