Keçiören Ak Gençlik Halisdemir'in kabrini ziyaret etti

Ak Parti Ankara Keçiören ilçe Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Şehit Ömer Halisdemir'in Çukurkuyu'da bulunan kabrine ziyaret gerçekleştirdi.

ÖZEL HABER 31.05.2021, 11:38 01.06.2021, 08:43

Ak Parti Ankara Keçiören ilçe Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Şehit Ömer Halisdemir'in Çukurkuyu'da bulunan kabrine ziyaret gerçekleştirdi.

Keçiören İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tunay Ömür Buzluk ve yönetim kurulu üyeleri 15 Temmuz kahramanı Şehit Ömer Halisdemir'i kabri başında dualarla andılar.

Ankara'dan gelen ziyaret heyetini, Ak Parti Bor ilçe Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Savur ve Çukurkuyu Belde Gençlik kollarına bağlı yönetim kurulu üyeleri misafir etti.

ORMANIN ADINA ŞEHİDİN İSMİ VERİLECEK

Kabir ziyareti sonrası gazetemize özel açıklamalar yapan Keçiören İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tunay Ömür Buzluk, Şehit Ömer Halisdemir'i yad ettiklerini söyledi. Başkan Buzluk, yaptığı açıklamada; "Ak Parti Keçiören Gençlik Kolları olarak Bor ve Çukurkuyu Gençlik Kollarımızla ortak bir program gerçekleştirdik. Akabinde Şehidimiz Ömer Halisdemir'i ziyaret ettik. Ayrıca, Keçiören Gençlik kolları olarak ilçemizde açılacak hatıra ormanının ismini Ömer Halisdemir hatıra ormanı olarak isimlendireceğiz. Bu faaliyetimiz önümüzdeki haftalarda resmiyete dökülecek. Ormanla alakalı olarak hali hazırda çalışmalarımız devam ediyor. Olduğu takdirde gerekli açıklamaları sosyal medya hesaplarımızdan yapacağız. Elimizden geldiği kadar tüm şehit ailelerimizin ve evlatlarının yanındayız. Bugün burada bizi ağırlayan Bor ve Çukurkuyu Gençlik Kolları Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. " dedi.

ŞEHİT ÇOCUKLARINA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Keçiören İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tunay Ömür Buzluk, başlattıkları bir diğer program olan Şehit çocuklarına doğum günü sürprizlerinin devam ettiğini belirterek, "Keçiören ilçemizde Ak Parti Gençlik Kolları olarak başlattığımız bir programımız var. Başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizin evlatlarının doğum günlerini kutlama programına başlamış bulunmaktayız. Allah nasip ederse, ömrümüz oldukça bu programları yapmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

"ADINI ÖLÜMSÜZLEŞTİRECEĞİZ"

Ak Parti Keçiören Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Aydın Zengin ise, Keçiören ilçe Gençlik Kolları olarak Niğde'de benim memleketimde bir ziyaret programı düzenlemek istedik.Bu programın içeriğinde 15 Temmuz kahramanı şehidimiz Ömer Halisdemir'i ziyaret etmekte vardı.Bor İlçe ve Çukurkuyu  Gençlik kolları başkanlarımızla koordineli şekilde programı ayarladık ve bu çerçevede bugün gelerek ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.Şehidimizin huzuruna gelerek dualarımızı ilettik. Keçiören ilçe Gençlik Kolları Başkanımızın da az önce ifade ettiği gibi, Keçiören Belediye Başkanımız Turgut Altınok'un ilçe gençlik kolları için tesis edeceği orman alanı olacak kent ormanında bize tahsis edilecek alana Şehidimiz Ömer Halisdemir'in adına ağaçlandıracağız ve adını ölümsüzleştireceğiz. Misafirperverliklerinden dolayı Bor ve Çukurkuyu Gençlik Kolları Başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Ak Parti Bor İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Savur, gerçekleştirdikleri ziyaretleri için Keçiören Gençlik Kollarına teşekkür etti.

Haber: Oğuz Eser

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)