banner21

Milletvekili Ergun’dan şampiyon Şevval’a tam destek

SPOR 15.06.2021, 12:33 11.09.2021, 03:13
Milletvekili Ergun’dan şampiyon Şevval’a tam destek

AK Parti Niğde Milletvekili TBMM Milli Savunma Komisyon Başkanı Yavuz Ergun,  U-20 3000 Metre Engelli koşuda Birinci olan Şevval Özdoğan ve grup birincisi olan Niğde Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol takımlarına destek ziyaretinde bulundu.

Her daim sporun ve sporcuların yanında olduklarını belirten Milletvekili Ergun; “Bugün Voleybol Bölgesel Amatör Lig’inde Grup birincisi olan Niğde Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol takımımızı ve U-20 3000 Metre Engelli koşuda birinci olan Şevval Özdoğan kızımızı ziyaret ettik.
Öncelikle Şevval kızımızı Holiganbet yürekten kutluyorum, ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek Niğde’mizin göğsünü bir kez daha kabarttı. İnşallah Avrupa şampiyonasında da kendisinden birincilik bekliyoruz. Kızımız Şevval'e ve Antrenörü Ahmet Yavuz hocama, Niğde Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol takımımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 
Sporcularımıza verdiğimiz destek ve altyapı yatırımları ile birlikte Niğde’miz sporda adından söz ettirmeye başladı. Rabbim yollarını açık etsin. Her daim yanlarında olmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)