ŞAMPİYON SPORCULARDAN REKTÖR USLU’YA ZİYARET

Uluslararası platformlarda ülkemizi temsil ederek büyük başarılara imza atan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Sare Yıldırım, Erhan Yaylacı, Ahmet Duman, Doğuş Ayazcı ve İsmail Uçan, Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’ya ziyarette bulundular.

SPOR 10.11.2022, 11:09
ŞAMPİYON SPORCULARDAN REKTÖR USLU’YA ZİYARET

Uluslararası platformlarda ülkemizi temsil ederek büyük başarılara imza atan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Sare Yıldırım, Erhan Yaylacı, Ahmet Duman, Doğuş Ayazcı ve İsmail Uçan, Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’ya ziyarette bulundular. Başarılı milli sporcularımıza ziyarette Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rüçhan İri de eşlik etti.

Rektörlük makamındaki ziyarette açıklamalarda bulunan Rektör Uslu, milli sporcularımızın elde ettikleri sonuçlar ile göğsümüzü kabarttığını ifade ederek üniversite yönetimi olarak kendilerine sundukları desteği artırarak devam ettireceklerini söyledi.

Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rüçhan İri ise ziyarette yaptığı açıklamalarda Spor Bilimleri Fakültesi’ne ve öğrencilerine sağladıkları imkanlar dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu’ya teşekkür ederek Fakülte olarak daha büyük başarıları hedeflediklerini de aktardı.

Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)