SPOR ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde, “Geleneksel Spor Şenlikleri” tekrar başladı.

SPOR 14.05.2022, 20:25 06.08.2022, 06:22
SPOR ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde, “Geleneksel Spor Şenlikleri” tekrar başladı.

Bu yıl 23.’sü düzenlenen ve Fakülte, Yüksekokul, Meslek Yüksekokulu, Enstitüler ile İdari Birimler öğrenci ve personellerinin mücadele edeceği şenliklerde Basketbol, Voleybol, Halı Saha Futbol, Masa Tenisi ve Satranç branşlarında müsabakalar gerçekleştiriliyor.

edu1xbet.info

Başlama Vuruşu Rektörden Merkez yerleşkemizde, Niğde Sosyal Bilimler MYO ile Niğde Zübeyde Hanım Sağlık  Hizmetleri MYO arasında oynanan ilk Halı Saha Futbol maçının başlama vuruşunu Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu yaptı. Rektörümüz maç öncesinde iki takım oyuncularıyla bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu daha sonra Üniversite Spor Bilimleri Fakültesinde düzenlenen İletişim Fakültesi ve Niğde Sosyal Bilimler MYO arasında oynanan Voleybol müsabakasına ziyarette bulundu. Burada öğrenciler tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, her iki ekibe de başarılar dileyerek bir süre sahada öğrencilerimiz ile voleybol oynadı.

anadolucasino

Maçların başlamasının ardından açıklamalarda bulunan Rektör Hasan Uslu, ‘‘ Üniversitemizin 30. yılının birçok etkinlik ile şenleneceğine işaret ederek, tüm öğrencilerimizi ve personelimizi, üniversitemiz Satış Ofisinde uygun fiyata satışa sunulan Üniversitemiz 30. yıl logolu t-shirtler ile kutlayacağız.’’ Dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)